Północne rubieże czekają na bohaterów. Odkryj zaginione relikty przeszłości i zapisz się na kartach historii tych ziem.
 
HomeCalendarEventsFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Aasimar Cahir

Go down 
AuthorMessage
Cahir

Cahir

Posts : 23
Join date : 2018-05-23

PostSubject: Aasimar Cahir   Mon May 28, 2018 3:55 pmImię: Cahir
Szacunkowy wiek: Ciężko określić - około 30.
Klasa i poziom postaci: Paladin 2

Wygląd
Na pierwszy rzut oka widać rosłego, umięśnionego mężczyznę o pięknym licu. Wnet zauważa się jej nadnaturalność, zdradzającą aasimarską krew - bezźrenicowe, niemal śnieżnobiałe oczy oraz srebrno-białe włosy i zarost. Żołnierskie, pełne zdecydowania ruchy zdają się sugerować, że Cahir nie ma czasu do stracenia, a odpoczynek to chyba część jego obowiązków.

Ubiór
Zwykle w pełnym rynsztunku - zbroja kolcza, kilka oszczepów na plecach i sieć przy pasie, twarz przykryta kapturem lub hełmem. Kiedy odpoczywa lub trenuje lubi dla odmiany założyć przewiewne i proste szaty, zwykle białe lub szare. Jedno jest pewne - jakby Cahir się nie ubierał nigdy nie rozstaje się ze swoją wierną glewią.

Cechy charakterystyczne
Jako Aasamir Cahir wyróżnia się natychmiast po zdjęciu kaptura - dlatego zwykle go nie zdejmuje jeżeli nie czuje, że jest w gronie przyjaciół. Bystre oczy dostrzegą również specyficzny amulet, który nosi na szyi lub przywiązuje do któregoś z nadgarstków.

Jak przybył do miasta
Kilka dni po śmierci kapłana Randalfa paladyn wyskoczył z łodzi niosącej dostawę towarów do Waymoor i natychmiast skierował się do karczmy...
Back to top Go down
View user profile
 
Aasimar Cahir
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
North marches campain forum :: Północne Rubieże :: Bohaterowie-
Jump to: