North marches campain forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Północne rubieże czekają na bohaterów. Odkryj zaginione relikty przeszłości i zapisz się na kartach historii tych ziem.
 
HomeEventsLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Xavros Kelvarin

Go down 
AuthorMessage
Xavros Kelvarin

Xavros Kelvarin


Posts : 42
Join date : 2018-05-23

Xavros Kelvarin Empty
PostSubject: Xavros Kelvarin   Xavros Kelvarin I_icon_minitimeSat May 26, 2018 1:17 am

Xavros Kelvarin Halfel10

Imię: Xavros Kelvarin
Szacunkowy wiek: Przed 30.
Klasa i poziom postaci: Fighter 1 / Warlock 2

Wygląd
Przystojny i charyzmatyczny półelf o zielonych oczach i dłuższych czarnych włosach. Nie nosi zarostu. Jest zbudowany dość krzepko, a jego ruchy zdradzają dokładność szermierza i kogoś kto w swoim życiu często sięgał po broń.
Ubiór
Zwykle nosi na sobie swoje zielono ciemne ubranie z kapturem, na które narzuca skórzaną zbroję. Zwykle obwieszony bronią, gdyż nosi 2 rapiery, 2 toporki do rzucania i długi łuk, wyglądając przy tym trochę jak chodzący arsenał.
Cechy charakterystyczne
Jego oczy wydają się czasami czerwone, a nie jak zazwyczaj zielone. Oprócz tego czasami w karczmie milknie i wpatruje się w ogień jakby z kimś się komunikował.
Jak przybył do miasta
Właściwie nie wspomina o tym, po prostu pewnego dnia się tu zjawił i zaczął rozmawiać z ludźmi oraz szukać sobie podobnych awanturników. Miał ze sobą całe swoje uzbrojenie i chęć do wyruszenia dalej, na północ.


Cecha osobowości: "O wiele bardziej wolę pozyskać przyjaciela, niż znaleźć w kimś wroga."
Ideały: "Ludzie. Jestem lojalny wobec przyjaciół. Resztę może szlag trafić."
Powiązania: "Jestem winien okropnej zbrodni. Mam nadzieję kiedyś odpłacić za swoje grzechy."
Wada: Nadopiekuńczy. "Utraciłem już zbyt wielu, dlatego boję się ryzykować życiem towarzyszy."

Częsta kwestia: "Ja jestem tylko szermierzem."


Last edited by Xavros Kelvarin on Thu May 31, 2018 9:28 pm; edited 2 times in total (Reason for editing : Update wady)
Back to top Go down
 
Xavros Kelvarin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
North marches campain forum :: Północne Rubieże :: Bohaterowie-
Jump to: