North marches campain forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Północne rubieże czekają na bohaterów. Odkryj zaginione relikty przeszłości i zapisz się na kartach historii tych ziem.
 
HomeEventsLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Val Kyl'meer

Go down 
AuthorMessage
Val Kyl'meer

Val Kyl'meer


Posts : 6
Join date : 2018-05-29

Val Kyl'meer Empty
PostSubject: Val Kyl'meer   Val Kyl'meer I_icon_minitimeTue May 29, 2018 2:50 pm

Val Kyl'meer 1f76ac11


Imię: Val Kyl'meer
Szacunkowy wiek: 45-65 lat
Klasa i poziom postaci: PALADYN 1 lvl


Wygląd:Wielki jak góra. Zmarszczki na twarzy zdradzają jego wiek, lecz z jego zielonych oczu bije wigor i pogoda ducha. A jeśli przyjdzie mu dostąpić zaszczytu bycia bohaterem pieśni to o jego wspaniałych wąsach będą musieli napisać osobną.

Ubiór: Spojrzysz i myślisz: rycerz. Zakuty w zbroje. Dzierży dużą tarcze. No może trochę za duża. U pasa wisi mu młot bojowy a na piersi oraz tarczy ma symbol lewej zakutej rękawicy z okiem.

Jak przybył do miasta: Do miast przybył pod wieczór, jego donośny śmiech było słychać na długo zanim, ktokolwiek wypatrzył go zbliżającego się traktem. Pojawił się pomagając pewnemu kupcowi korzennemu ciągnąć jego wóz. Powiadają, że oba konie coś zjadło po drodze. Dobrze, że mu pomógł bo o mięsiwo jakie trafiło na targ zasługuje na ballady!

Cecha osobowości: "Jeśli ktoś ma kłopot, jestem zawsze gotowy nieść pomoc."
Ideały: "Respekt! Ludzie zasługują by ich traktować z szacunkiem i godnością."
Powiązania: "Staje w obronie tych, którzy nie mogą bronić się sami."
Wada: "Ludzie, którzy znali mnie za młodu znają mój haniebny sekret, dlatego nie mogę wrócić w moje rodzinne strony."
Back to top Go down
 
Val Kyl'meer
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
North marches campain forum :: Północne Rubieże :: Bohaterowie-
Jump to: