North marches campain forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Północne rubieże czekają na bohaterów. Odkryj zaginione relikty przeszłości i zapisz się na kartach historii tych ziem.
 
HomeEventsLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 lfrinn Teine

Go down 
AuthorMessage
Ifrinn Teine

Ifrinn Teine


Posts : 2
Join date : 2018-05-29

lfrinn Teine Empty
PostSubject: lfrinn Teine   lfrinn Teine I_icon_minitimeThu May 31, 2018 9:21 pm

lfrinn Teine 70247410



Imię: Ifrinn
Szacunkowy wiek: ~30 lat
Klasa i poziom postaci: Bard 1

Wygląd: Dość niska, szczupła kobieta. Ciemny kolor jej skóry zdradzają jedynie jej ręce, gdyż twarz ukryta jest w cieniu dużego kaptura. Wyłaniają się spod niego tylko pojedyncze kosmyki ciemnych, krwawo-czerwonych włosów oraz blask biało-niebieskich oczu, przywodzących na myśl zamarzniętą taflę jeziora. Długi, cienki ogon zwykle owinięty jest wokół talii, udając zdobienie paska.
Ubiór: Na podróż zwykle ubiera obcisłe, skórzane spodnie i buty sięgające kolan. Jej sylwetkę podkreśla błękitna tunika, ściągnięta czerwonym pasem w okolicach talii. Na głowie zawsze ma kaptur, wewnątrz czarny i zacieniony, z zewnątrz błękitny, obszyty białym pasem materiału, co jeszcze pogłębia czerń, ukrywającą twarz bohaterki. Nikt poza jej rodziną jeszcze nigdy nie widział twarzy bardki i nikt nie wie, dlaczego ją ukrywa.

Jak przybyła do miasta:
Ifrinn podróżuje od karczmy do karczmy, wyśpiewując ciekawe opowieści. Swoją muzyką stara się wyczarować uśmiechy na jak największej ilości twarzy. Czasami zatrzymuje się gdzieś na dłużej, by zdobyć inspiracje do kolejnych ballad. Północne rubieże wydają jej się do tego idealnym miejscem.

Cecha osobowości, usposobienie:
"Zawsze potrafię rozładować negatywną atmosferę, nikt nie pozostaje rozgniewany na długo, kiedy jestem w pobliżu."
Ideały: "Ludzie. Uwielbiam widok uśmiechniętych twarzy, gdy występuję. Tylko to się liczy."
Powiązania: "Zrobiłabym wszystko dla członków mojej dawnej trupy."
Wada: "Kiedyś stworzyłam satyrę o pewnym szlachcicu, który nadal żąda za to mojej głowy. Był to błąd, który najpewniej powtórzę."
Back to top Go down
 
lfrinn Teine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
North marches campain forum :: Północne Rubieże :: Bohaterowie-
Jump to: